Przyjdź i poczuj się po prostu lepiej:-)

zapraszam serdecznie Kasia Baron


Spotkanie autorskie z Magdą Bębenek

magda słoneczne

KIEDY: sobota, 04.03.2017, godz. 18:00
GDZIE: Biblioteka Miejska w Tarnowskich Górach, ul. Zamkowa 5
KOSZT: 30zł (cena obejmuje tylko wstęp), 45zł (cena obejmuje wstęp + wybraną książkę) lub 80zł (cena obejmuje wstęp + 2 książki)

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdą Bębenek – podróżniczką, pisarką, autorką książek „Polka potrafi. Zostań bohaterką własnego życia!” oraz ”Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce!”, czyli zbiorów prawdziwych historii niezwykłych kobiet, którym udało się znaleźć siłę i odwagę, aby spełnić swoje marzenia i żyć pełnią życia. Spotkania z Magdą są zawsze wyjątkowe, pełne humoru, inspiracji i pozytywnych wzruszeń. Jak nikt inny potrafi dodawać swoim słuchaczom skrzydeł i motywować do wzięcia swoich spraw w swoje ręce. Na przykładzie bohaterek jej książek oraz własnym udowadnia, że „niemożliwe jest możliwe” w relacjach, w rozwoju, w biznesie i po prostu w życiu, jeśli tylko zdobędziemy się na odwagę, aby podążać ścieżką serca. Wiecej o Magdzie na stronie: www.magdabebenek.pl oraz www.ksiazkapolkapotrafi.pl

Uwaga! Limit miejsc. Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie na info@jogakasiabaron.pl oraz wpłata całości kwoty na konto: 41 1140 2017 0000 4002 0823 0460 z dopiskiem “Magda Bębenek”.

Osoby, które zdecycydują się na opcję „bilet wstępu+książka” prosimy o zaznaczenie w mailu, którą książkę chciałyby dostać.


data wpisu: 12.02.17

© 2015 Joga Kasia Baron współpracuje z: