Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Międzynarodowy Dzień Jogi w TG 2020

GDZIE: Pałac w Rybnej, Tarnowskie Góry, ul. Powstańców Warszawskich 90
KIEDY: niedziela 28.06.2020 godz. 18:00 – 19:00
WSTĘP WOLNY!

Międzynarodowy Dzień Jogi to święto, które zostało ustanowione na mocy decyzji ONZ w 2014 roku jako wyraz uznania dla uniwersalnych wartości i wszechstronnych korzyści, które daje ona ludziom na całym świecie. Z tej okazji jak co roku zapraszam na plenerową jogę – tym razem do Pałacu w Rybnej.

Co tu dużo mówić – to będzie wyjątkowa impreza, bo jeśli pogoda dopisze, to spotkamy się, żeby razem pojogować i spędzić trochę czasu po raz pierwszy od 3 miesięcy! Takiej sytuacji i takiego Dnia Jogi jeszcze nie było!

Gdyby ktoś miał ochotę przynieść ze sobą coś dobrego do przekąszenia po zajęciach, to jogowy „szwedzki stół” będzie otwarty na Wasze propozycje 🙂 Impreza będzie miała jak zwykle charakter zupełnie niekomercyjny, bo chcemy, żeby to było naprawdę święto jogi oraz święto dobrych relacji międzyludzkich, którym zajęcia jogi często dają początek i które dają dużo dobrej energii oraz wsparcia nawet w nie do końca zrozumiałych i łatwych czasach.

Więcej o obchodach Międzynarodowego Dnia Jogi w Polsce na www.dzien-jogi.pl

Po tej „poezji” trochę współczesnej „prozy życia”, czyli informacje techniczne 🙂
1. jeśli mamy katar, kaszel lub czujemy się źle, to zostajemy w domu
2. podczas zajęć maty rozkładamy w odległości 1,5m od siebie
3. pamiętamy o tym, żeby zachować „zdrowy” dystans podczas rozmów
4. pamiętamy również o tym, że uściski trzeba sobie przesłać też z odległości 1,5m, ale myślę, że w obliczu tego, że wreszcie się spotkamy, nie stanowi to jakiegoś wielkiego problemu:-)