Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Opinie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


 • Grażyna pisze:

  Jeśli chcesz zrobić coś dobrego dla siebie – przyjdź na jogę! Na jogę do Kasi Baron! Kasia nauczyła mnie jak być dobrym dla siebie. Pokazała że ruchem można też odpocząć. Nauczyła jak zatrzymać się i być tu i teraz. To cudowna moc! Kasia to profesjonalna instruktorka jogi (i nie tylko), która ma jeszcze TO COŚ! Z całego serca i ciała – POLECAM!!!

 • Magdalena pisze:

  Świetne zajęcia, bardzo dobrze rozruszają zastane mięśnie i wyciszą umysł. Jeśli chcesz możesz odpocząć a jeśli chcesz możesz się bardzo zmęczyć i to mi się właśnie podoba 😉

 • Zosia pisze:

  Dzięki jodze jestem wreszcie w zgodzie sama z sobą .Ciało jest bardziej elastyczne, a duch spokojniejszy i cieszący się chwilą .Dziękuję Ci Kasiu, bo to Ty mnie do jogi przekonałaś.

 • Jagoda pisze:

  Spotkanie z panią Kasią to jakby dotknąć anioła…zajęcia z Jogą w jej wydaniu są jak malinowe lody z kruchą bezą spożywane w letnie pachnące jaśminem popołudnie….nic dodać, nic ująć ….świetna sprawa polecam każdemu, i jeśli mi tylko czas pozwoli będę …

 • Kasia pisze:

  Kasia jest moim trzecim instruktorem jogi z którym miałam do czynienia, ale jest moim pierwszym Nauczycielem. I świadomie piszę, że Nauczycielem. Bo Kasia chyba nie uczy jogi. Ona uczy postrzegania świata i tego co nas otacza. Pewne rzeczy tłumaczy, potrafi powiedzieć dlaczego coś się dzieje, ale mnie też pomaga nazwać rzeczy, które odczuwałam, ale nie potrafiłam nazwać, czasami nawet ich nieświadoma.
  Było to dla mnie na początku zaskoczeniem, bo Kasia jest dużo młodsza ode mnie. A mimo tego wie, o czym do nas mówi. Jest bardzo ciepłą i pogodną osobą.
  Mnie te spotkania bardzo wyciszają i uspokajają, mimo wysiłku, który im towarzyszy.
  Są mi potrzebne w tej codziennej gonitwie. Wiem, że to jest czas tylko dla mnie.
  I chociaż na sali jest dużo ludzi i na początku potrzebowałam chwili, żeby się wyciszyć, to już na drugich zajęciach wystarczyło, że Kasia weszła do sali, a momentalnie się „przełączyłam” na zajęcia.

 • Ela pisze:

  Kasia – drobna blondynka o subtelnym uśmiechu, która łagodnym głosem sprawia, że po godzinie ćwiczeń i skupiania się na odczuwaniu własnego ciała pot kapie wam z czoła, czujecie każdą cząstkę siebie, macie cudownie rozciągnięty kręgosłup, a po przyjściu do domu zasypiacie jak dziecko i śpicie jak zabici do rana.

 • Ola pisze:

  Minęło już prawie 5 lat odkąd Kasia pokazała mi Jogę 🙂 Pokazała mi tym samym kwintesencję uważności, empatii, wyciszenia, relaksu i jednocześnie sporą dawkę poczucia humoru. Moje wyobrażenia o jodze daleko odbiegały od rzeczywistości, więc początki wcale nie były aż takie łatwe. Joga uświadomiła mi, że posiadam zupełnie nieznane mi przestrzenie w ciele i umyśle i szybko doprowadziła do konfrontacji z nimi, a tym samym do zmiany. Oczywiście zmiany na lepsze 🙂 Cieszę się, że trafiłam właśnie na Kasię, bo dzisiaj, już po latach doświadczeń w praktyce także z innymi nauczycielami wiem, że lepiej po prostu trafić nie mogłam 🙂 Po zajęciach z Kasią zawsze mam wrażenie, że dopasowała je specjalnie dla mnie. To samo w sobie nie byłoby aż takie dziwne, gdyby nie fakt, że podobne zdanie wyraża reszta praktykujących 🙂

 • Małgosia pisze:

  Jestem „szczęściarą” ponieważ mam kochaną i troskliwą synową, osóbkę pełną dobrej energii i jej w pierwszej kolejności zawdzięczam to, że pchnęła mnie na zajęcia jogi
  prowadzone przez Kasię. Dlaczego joga? – ponieważ bardzo chciałam zadbać o swoją kondycję zdrowotną, wzmocnić mięśnie, nadać im sprężystości, a z powodu zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów była to najbardziej bezpieczna alternatywa. Kasia jest właściwą osobą na właściwym miejscu, tzn. prowadzi każdego ” za rączkę”, krok po kroku, bez nacisku, troskliwie tłumaczy jak wykonać dane ćwiczenie i nie ma znaczenia czy jest się tu pierwszy raz czy też nie. Bardzo wszystkim polecam bez względu na płeć prowadzone przez Nią zajęcia ponieważ to mieszanka perfekcji i dużej dawki pozytywnej energii, która daje nam siłę fizyczną i psychiczną 🙂

 • Beata pisze:

  Kasię poznałam na Warsztatach Pozytywnej Egoistki w Krakowie i dzięki Kasi zmieniłam swoje spojrzenie na jogę. Wcześniej miałam wiele wątpliwości, teraz patrzę pozytywnie i widzę w jodze szansę na lepsze samopoczucie,lepsze życie. Żałuję tylko, że Kasi nie ma bliżej. Jest niezwykle ciepłą i sympatyczną, śliczną kobietą!

 • Ela pisze:

  Na zajęcia Kasi chodziłam prawie dwa lata. Przestałam z powodów finansowych. Jestem Kasi wdzięczna za wprowadzenie mnie w temat jogi. Dużo się nauczyłam i mogę teraz sama ćwiczyć w domu – co robię z dużym zaangażowaniem. Podobało mi się, że Kasia była akceptująca dla rezultatów ćwiczących, że pokazywała, że joga to nie wyścigi, cenię jej pogodę ducha i poczucie humoru. Przed zaczęciem ćwiczeń miałam duże bóle kręgosłupa, bo mam zwyrodnienie. Po prawie dwóch latach, o ile ćwiczę co najmniej 3 razy w tygodniu, nie mam żadnych dolegliwości. Tak wygląda moje doświadczenie z jogą i z Kasią.

 • Grażyna pisze:

  Na zajęcia jogi u Kasi chodzę juz prawie 2 lata.Mam 51 lat i nie wyobrazam sobie tygodnia bez tych zajęć.Kasia zawsze powtarza , że to co robię to moja joga, jeśli nie jestem w stanie wykonać jakiejś asany to wykonuje tylko tyle ile mogę . Jeśli w danym dniu mój organizm mówi „nie”, to do niczego się nie zmuszam, po prostu odpoczywam w pozycji”dziecka”. Naprawdę polecam jogę z Kasią, te zajęcia odstresowują i dodatkowo uelastyczniają całe ciało.

 • Karina pisze:

  Pierwszy raz miałam styczność z jogą. Na zajęcia przyszłam sama i na początku byłam odrobinę zestresowana, nie wiedziałam „co i jak” ,
  jednak zaraz pani Kasia zaopiekowała się mną i wszytskie moje obawy zniknęły. Podczas samych zajęć czulam się na prawdę świetnie, niesamowita atmosfera wyciszenia i spokoju pozwala chwilę odetchnąć i zregenerować siły.

  Serdecznie polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek wątpliwości. Naprawdę nie trzeba być człowiekiem gumą, żeby wykonywac ćwiczenia i czerpać pozytywną energię z tych zajęć 😉

 • Monika pisze:

  Byłam dopiero raz a już mi się podoba ,i napewno jeśli bede miec czas bede uczeszczac.

 • Dolores pisze:

  Zupełnym przypadkiem trafiłam na zajęcia jogi do KASI, mam nieciekawy okres w życiu, niesamowite jak joga mnie odstresowuje, zaczyna uczyc świadomości swojego ciała, to uczucie radości po zajeciach jest rewelacyjne, to działa…. Zachęcam wszystkich aby zrobili cos dla siebie, mnie sie to udało.

 • Justyna pisze:

  Dla mnie zajecia z jogi to dosłowny reset po całym dniu/ tygodniu codziennych zajęć i problemów.
  Forma ćwiczeń dostosowana jest do możliwości każdego uczestnika, czasami jest spokojnie, ale można też się zgrzać.
  Kondycja fizyczna na tych zajęciach ma znaczenie trzeciorzędne.

  Dlaczego warto przyjść?
  Dla Kasi – jej spokoju, luzu, profesjonalizmu, dla prowadzonej przez nią relaksacji, dla chwili dla siebie, dla nauki, że liczysz się tylko ty i mata, że porównywanie się i spinanie jest zgubne i bezsensowne.
  Szczerze polecam!

 • Anka pisze:

  Zajęcia prowadzone przez Kasię pozwalają mi odzyskiwać spokój. Jogę cenię ze względu na naturalność i płynność ruchu. Ćwiczę od 2 lat – to mój sposób na pełną regenerację.

 • R... pisze:

  Na zajęcia u Kasi na mówiła mnie mama. Brzmi absurdalnie ale tak było. Aktywnie uprawiam różnego rodzaju sporty dzięki którym nabawiłam się wielu kontuzji. Moja mama nie należy do okazów zdrowia ale po każdych zajęciach jogi wracała do domu uśmiechnięta i zrelaksowana. Sama wielokrotnie mówiła mi ze po zajęciach u Kasi widzi poprawę w swoim samopoczuciu oraz jest w stanie więcej kolo siebie zrobić. Mając taki żywy przykład dobrego wpływu jogi zapisałam się na zajęcia. Na początku czułam się jak szara myszka ale Kasia wzięła mnie pod swoje „skrzydła” i sytuacja szybko się zmieniła. Teraz nawet w najgorszy dzień bez gadania i szukania wymówek biorę mate i idę za zajęcia. Jest to dla mnie najlepsza forma regeneracji po treningach oraz czas tylko dla mnie. Z każdymi zajęciami czuje się mocniejsza i pewniejsza siebie ale w tym dobrym znaczeniu

 • Ola pisze:

  Od dawna szukałam dla siebie odpowiedniej aktywności. Joga „chodziła” po głowie. Miałam tylko jedną obawę, aby znaleźć „właściwą”, prowadzoną przez dobrego instruktora. Zaczęło się poszukiwanie i tak marketingiem szeptanym trafiłam do Kasi, nie żałuję ani przez moment. Joga to nie tylko czas dla mnie, mojego organizmu, ale przede wszystkim mojego UMYSŁU!. Wychodzę z zajęć PEŁNA OPTYMIZMU i sił!!! Kasia to nie tylko (moim zdaniem) dobry instruktor-rzemieślnik, ale przede wszystkim osoba, która mówi o oczywistych prawdach, zawsze kiedy Jej słucham, myślę sobie: no tak ! oczywiście, zaczynam wierzyć, że góry przeniosę. Joga pomaga mi odnaleźć choć na chwilę właściwe proporcje, mam nadzieję, że te chwilę będą się wydłużać wraz z „zaawansowaniem” w jodze. Na zajęciach daję radę, a nie należę do mega sprawnych, wszystko dlatego, że joga to coś więcej niż zwykłe ćwiczenia, a Kasia nam w tym bezbłędnie pomaga. POLECAM!!!

 • Julia pisze:

  Spróbowałam w życiu bardzo dużo różnych zajęć, ale bardzo długo bałam się spróbować jogę. Mam problem z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa, gdzieś w internecie przeczytałam że joga pomaga i tylko dla tego postanowiłam spróbować i teraz mogę powiedzieć ze to są najlepsze zajęcia który mi pomagają zrelaksować się jak fizycznie tak i psychicznie. Byłam bardzo zdziwiona ze Joga nie wymaga żadnych umiejętności. Bardzo polecam.

 • Kasia pisze:

  Na jogę namówiła mnie córka. Bałam się zajęć, bo mam nadwagę i nie jestem jakoś super sprawna fizycznie. Spróbowałam, jestem po 3 zajęciach. Bardzo, bardzo mi się podoba. Daję radę, to najważniejsze. Nie męczę się, odpoczywam. Z drugiej strony czuję, że przy regularnych zajęciach będę mogła coraz więcej………. Serdecznie polecam! To doskonały relaks.