Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Opinie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


 • Ola pisze:

  Na zajęcia chodziłam przez niecały rok zanim zaczęła się pandemia. Dlaczego poszłam? Chciałam po prostu poćwiczyć, porozciągać się, spalić trochę kalorii. Co dostałam? Wzmocniłam partie mięśni o których istnieniu nie wiedziałam nawet, zwiększona mobilność została mi do teraz, a z zajęć wychodziłam porządnie zmęczona. Co było najważniejsze, a czego się nie spodziewałam? Jestem mamą dwójki dzieci. Te zajęcia pozwoliły mi wyciszyć się, uspokoić, spowolnić znacznie nerwowe reakcje i zmienić nastawienie do codzienności. Tak samo z siebie wyszło :). Kasia jest osobą niesamowicie pozytywną i swoją energią zaraża na zajęciach. Jak tylko wrócą zajęcia stacjonarne – ja też wracam 🙂 Polecam!

 • Monia pisze:

  Super zajęcia, prowadzone profesjonalnie i zawsze z uśmiechem, który w konsekwencji wszystkim się udziela 🙂 Dobra energia, fajny klimat- zarówno na zajęciach, jak i na warsztatach 🙂 bez presji – oczywiście czuje się wysiłek fizyczny, ale w zrównoważony sposób- można wreszcie wziąć głębszy oddech i wyluzować. Polecam !

 • Andrzej pisze:

  Kasia jest profesjonalnie przygotowana do prowadzenia zajęć, i w taki sposób te zajęcia prowadzi. Bardzo mi to odpowiada:) zajęcia jogi prowadzone przez Kasię relaksują mnie, odprężają, i wbrew pozorom są wymagające fizycznie, tj. można się porządnie zmęczyć, choć nie jest to celem nadrzędnym. A co jest celem nadrzędnym w jodze – przekonajcie się sami:)

  Ps. na zajęcia do Kasi chodzę od ponad 20 miesięcy.

 • Małgosia pisze:

  Gorąco polecam zajęcia jogi z Kasią. Ćwiczenia poprawiają kondycję fizyczną i uwalniają umysł od negatywnych emocji. Inteligentne prowadzenie zajęć pozwala zrozumieć wpływ ćwiczeń na nasze ciało i duszę. Szczególnie cenię poznane techniki oddechowe i relaksacyjne, które stały się dla mnie przełomem w problemie z migreną. Atmosfera tworzona przez Kasię podczas zajęć powoduje, że chce się w nich uczestniczyć. Po zajęciach mam uczucie ogromnego szczęścia, a na każde kolejne podążam z ochotą. Zachęcam.

 • Mariusz pisze:

  Na zajęcia do Kasi chodzę od 9 miesięcy. Dlaczego postanowiłem wybrać się na zajęcia – zostałem namówiony i dziś nie żałuję, że dałem się namówić. Rzadko kiedy człowiek czuje że jest we właściwym miejscu we właściwym czasie. A na tych zajęciach właśnie tak jest.
  Na zajęciach przede wszystkim poznasz lepiej samego siebie. Te zajęcia doskonale stroją organizm. Wszystkim zabieganym pozwalają się wyciszyć, znaleźć ceną chwilę tylko dla siebie. Docenisz głęboki relaks pojawiający się po każdych zajęciach. Odzyskasz równowagę płynącą z każdej z pozycji jogi synchronizowanych z oddechem wpieraną twoją uważnością na tym co właśnie się dzieje z twoim organizmem, jak odczuwasz sygnały płynące z głębi twojego organizmu. Bo któż nie chciałby pozostać jeszcze na kolejne pięć spokojnych oddechów w psie z głową w dół.
  Tu dostaniesz kopa energetycznego, który motywuje do działania jeszcze długo po zajęciach 😀
  Polecam wszystkim którzy tak jak ja siedzą po 8 godzin dziennie i czują że powoli pojawiają się problemy z kręgosłupem.

 • Gosia pisze:

  Czasem w życiu zdarza się, że w trudnych sytuacjach niektóre rozwiązania same do nas przychodzą, nawet jeśli ich nie szukamy. Tak właśnie joga stała się ważną częścią mojego życia. Sama przyszła do mnie, nie szukałam jej.
  Z całą mocą mogę powiedzieć, że mam to szczęście, że to właśnie Kasia Baron pokazała mi, że joga jest czymś więcej niż tylko ćwiczeniem ruchowym i że dzięki praktyce mogę odzyskać równowagę wewnętrzną i samokontrolę.

  Nieważne jest czy z pełną gracją potrafimy wejść w skomplikowaną pozycję, nieważne ile mamy zaliczonych godzin praktyki, ważne są wartości, które dzięki motywacji Kasi pozwalają nam transformować negatywne emocje w cenne doświadczenia. Jak już stwierdził ktoś poniżej praktyka, którą prowadzi Kasia to nie tylko to, co robimy na macie, ale też to jak funkcjonujemy poza nią.

  Kasia jest osobą ze szczególną energią. Zrzesza ludzi wyjątkowych, ludzi o bogatym wnętrzu, którzy są otwarci, szukają w życiu ‘czegoś więcej’ i nie boją się wychodzić poza strefę komfortu.

  Wszystkim, którzy są gotowi zmienić swoją postawę fizyczną i psychiczną bardzo polecam dołączyć do grona jej uczniów.

 • Grzegorz pisze:

  Na zajęcia z Kasią uczęszczam od dobrze ponad roku. Joga w Jej wydaniu jest wyjątkowa. Jeśli przychodzi się na zajęcia z głową pełną biegnących myśli, po kilku, kilkunastu minutach, umysł ulega wyciszeniu, a cała uwaga skierowana jest na ciało i oddychanie. Jak Kasia zawsze mówi, „ten czas jest tylko dla Ciebie, pozostaw wszystkie swoje inne sprawy na zewnątrz”. Sposób prowadzenia zajęć, dobór asan i ćwiczeń oddechowych, pozwalają na osiągnięcie tego celu.
  Kasia prowadzi zajęcia w sposób pełen empatii zawsze podkreślając, aby zwracać uwagę na stan ciała w danym dniu, danej chwili. Pozwala to uczestnikom na odkrywanie własnych granic i na przekucie w praktykę jednej z zasad jogi, iż to droga jest celem i istotna nie jest trudność asan, a pełna świadomość tu i teraz.
  Serdecznie polecam.

 • Przemek pisze:

  Wybrałem się na jogę do Kasi jakieś 1.5 roku temu, w dużej mierze z ciekawości by sprawdzić w czym joga może mi pomóc. I od pierwszych zajęć wiem że był to strzał w dziesiątkę. Kasia ma genialne podejście do praktyk, które prowadzi. Pokazuje że joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne i że są one tylko pretekstem do tego by lepiej poznać samego siebie. A to co poznamy pomoże nam w najróżniejszych aspektach życia poza matą.

  „Na macie zmagamy się z tymi samymi problemami co w życiu”

  Na zajęciach nie ma presji na to by wszystko zostało wykonane perfekcyjnie – nie ma też przeciwwskazań by do tego dążyć jeśli ktoś chce – tak więc każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od stopnia zaawansowania. Każdemu kto chciałby spróbować przygody z jogą i zobaczyć dokąd go zaprowadzi mogę bez cienia wątpliwości polecić by przybył na zajęcia i sam(a) się przekonał(a).

 • Sonia pisze:

  Zajęcia jogi prowadzone przez Kasię Baron poleciła mi mądra lekarka twierdząc, że moje bóle i ogólna słaba kondycja fizyczna i psychiczna to nie sprawa choroby.
  Wiele moich problemów między innymi wzięło się z pracy zawodowej. Zadania w pracy, którą wykonuje obciążają psychicznie a decyzję nie zawsze są zgodne z moimi własnymi.
  Postanowiła z tym coś zrobić.Trafiłam na jogę i zupełnie inaczej niż na ćwiczeniach pilatesa
  ( które bardzo lubię) zaczęłam się wyciszać,myśleć, patrzeć na siebie i innych.Zrozumiałam, że nie muszę nikomu nic udowadniać ( chyba, że sobie?).Poczułam się lepiej ze sobą.I to już coś znaczyło.
  Dziękuję Kasi , że pomaga mi w tej pozytywnej przemianie.
  Dodam jeszcze, że jestem praktykująca katoliczką i joga mi w tym nie przeszkadza.

 • Ania pisze:

  Joga wkroczyła w moje życie we wrześniu br., już po pierwszych zajęciach „połknęłam bakcyla”. Wcześniej próbowałam wielu form aktywności fizycznej, ale dopiero teraz znalazłam coś dla siebie. Bez żadnego wysiłku zmieniłam sposób odżywiania na zdrowszy, odrzuciłam złe nawyki, po 20 latach rzuciłam palenie!!! Co zyskałam? Siłę, elastyczność, ładniejszą sylwetkę, ale przede wszystkim wewnętrzny spokój, szczęście i niesamowitą radość z wielu drobnych rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam 🙂
  A jeśli chodzi o Kasię – mnie przekonuje w 100 procentach :))))

 • Julia pisze:

  Najbardziej relaksujące zajęcia! W łagodny sposób poszerzam swoje możliwości fizyczne, a zarazem odpoczywam i uczę radzić sobie ze stresem. Super atmosfera i ekstra zajęcia. Polecam z całego serca wszystkim!

 • Kasia pisze:

  Polecam każdemu !!! Dziś poszłam na kolejną jogę i chyba wpadłam jak śliwka w kompot bo spodobało mi się i to bardzo😉 czuje rozluźnienie moich spiętych mięśni i to przynosi ulgę, dodatkowo dzisiaj zrozumiałam że to jest chwila tylko dla mnie i wreszcie pomyślałam że jestem ja a nie tylko ciągle z tyłu głowy kolaczące się myśli że jestem matką, żoną, pracownikiem… Chodz przez chwilę pomyślałam tylko o sobie i o własnym ja… I to poczucie oraz ćwiczenia odprężaja …

 • Marta pisze:

  Zdecydowałam, że zapiszę się na jogę, bo chciałam się porozciągać i wzmocnić trochę mięśnie. Podobały mi się asany jakie widziałam w internecie i chciałam spróbować. Zupełnie nie wierzyłam w połączenie ciała i ducha i „filozofię” jogi. Po kilku zajęciach z Kasią nie dość, że ruszyłam inne mięśnie niż na co dzień to jeszcze wprowadzam wskazówki jogowe Kasi do życia- żyje się miło 😉

 • Justyna pisze:

  Z Kasią nie tylko przyjemnie się ćwiczy, jest osobą, której również z zainteresowaniem się słucha. Przemyca podczas zajęć elementy filozofii jogi, dlatego – moim zdaniem – zajęcia są nie tylko efektywne, ale i kompletne.

 • Jola pisze:

  W czasie trudnym dla mnie zaczęłam szukać czegoś co pozwoliłoby mi odzyskać wewnętrzny spokój, znależć w sobie wewnętrzną siłę…harmonię. To wszystko znalazłam na zajęciach jogi z Kasią. Super 🙂 Polecam wszystkim, szczególnie tym, którym wydaje się ,ze joga to sama nuda. Nic bardziej mylnego 🙂

 • Magdalena pisze:

  Świetne zajęcia, bardzo dobrze rozruszają zastane mięśnie i wyciszą umysł. Jeśli chcesz możesz odpocząć a jeśli chcesz możesz się bardzo zmęczyć i to mi się właśnie podoba 😉

 • Zosia pisze:

  Dzięki jodze jestem wreszcie w zgodzie sama z sobą .Ciało jest bardziej elastyczne, a duch spokojniejszy i cieszący się chwilą .Dziękuję Ci Kasiu, bo to Ty mnie do jogi przekonałaś.

 • Jagoda pisze:

  Spotkanie z panią Kasią to jakby dotknąć anioła…zajęcia z Jogą w jej wydaniu są jak malinowe lody z kruchą bezą spożywane w letnie pachnące jaśminem popołudnie….nic dodać, nic ująć ….świetna sprawa polecam każdemu, i jeśli mi tylko czas pozwoli będę …

 • Kasia pisze:

  Kasia jest moim trzecim instruktorem jogi z którym miałam do czynienia, ale jest moim pierwszym Nauczycielem. I świadomie piszę, że Nauczycielem. Bo Kasia chyba nie uczy jogi. Ona uczy postrzegania świata i tego co nas otacza. Pewne rzeczy tłumaczy, potrafi powiedzieć dlaczego coś się dzieje, ale mnie też pomaga nazwać rzeczy, które odczuwałam, ale nie potrafiłam nazwać, czasami nawet ich nieświadoma.
  Było to dla mnie na początku zaskoczeniem, bo Kasia jest dużo młodsza ode mnie. A mimo tego wie, o czym do nas mówi. Jest bardzo ciepłą i pogodną osobą.
  Mnie te spotkania bardzo wyciszają i uspokajają, mimo wysiłku, który im towarzyszy.
  Są mi potrzebne w tej codziennej gonitwie. Wiem, że to jest czas tylko dla mnie.
  I chociaż na sali jest dużo ludzi i na początku potrzebowałam chwili, żeby się wyciszyć, to już na drugich zajęciach wystarczyło, że Kasia weszła do sali, a momentalnie się „przełączyłam” na zajęcia.

 • Ela pisze:

  Kasia – drobna blondynka o subtelnym uśmiechu, która łagodnym głosem sprawia, że po godzinie ćwiczeń i skupiania się na odczuwaniu własnego ciała pot kapie wam z czoła, czujecie każdą cząstkę siebie, macie cudownie rozciągnięty kręgosłup, a po przyjściu do domu zasypiacie jak dziecko i śpicie jak zabici do rana.

 • Ola pisze:

  Minęło już prawie 5 lat odkąd Kasia pokazała mi Jogę 🙂 Pokazała mi tym samym kwintesencję uważności, empatii, wyciszenia, relaksu i jednocześnie sporą dawkę poczucia humoru. Moje wyobrażenia o jodze daleko odbiegały od rzeczywistości, więc początki wcale nie były aż takie łatwe. Joga uświadomiła mi, że posiadam zupełnie nieznane mi przestrzenie w ciele i umyśle i szybko doprowadziła do konfrontacji z nimi, a tym samym do zmiany. Oczywiście zmiany na lepsze 🙂 Cieszę się, że trafiłam właśnie na Kasię, bo dzisiaj, już po latach doświadczeń w praktyce także z innymi nauczycielami wiem, że lepiej po prostu trafić nie mogłam 🙂 Po zajęciach z Kasią zawsze mam wrażenie, że dopasowała je specjalnie dla mnie. To samo w sobie nie byłoby aż takie dziwne, gdyby nie fakt, że podobne zdanie wyraża reszta praktykujących 🙂

 • Małgosia pisze:

  Jestem „szczęściarą” ponieważ mam kochaną i troskliwą synową, osóbkę pełną dobrej energii i jej w pierwszej kolejności zawdzięczam to, że pchnęła mnie na zajęcia jogi
  prowadzone przez Kasię. Dlaczego joga? – ponieważ bardzo chciałam zadbać o swoją kondycję zdrowotną, wzmocnić mięśnie, nadać im sprężystości, a z powodu zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów była to najbardziej bezpieczna alternatywa. Kasia jest właściwą osobą na właściwym miejscu, tzn. prowadzi każdego ” za rączkę”, krok po kroku, bez nacisku, troskliwie tłumaczy jak wykonać dane ćwiczenie i nie ma znaczenia czy jest się tu pierwszy raz czy też nie. Bardzo wszystkim polecam bez względu na płeć prowadzone przez Nią zajęcia ponieważ to mieszanka perfekcji i dużej dawki pozytywnej energii, która daje nam siłę fizyczną i psychiczną 🙂

 • Beata pisze:

  Kasię poznałam na Warsztatach Pozytywnej Egoistki w Krakowie i dzięki Kasi zmieniłam swoje spojrzenie na jogę. Wcześniej miałam wiele wątpliwości, teraz patrzę pozytywnie i widzę w jodze szansę na lepsze samopoczucie,lepsze życie. Żałuję tylko, że Kasi nie ma bliżej. Jest niezwykle ciepłą i sympatyczną, śliczną kobietą!

 • Ela pisze:

  Na zajęcia Kasi chodziłam prawie dwa lata. Przestałam z powodów finansowych. Jestem Kasi wdzięczna za wprowadzenie mnie w temat jogi. Dużo się nauczyłam i mogę teraz sama ćwiczyć w domu – co robię z dużym zaangażowaniem. Podobało mi się, że Kasia była akceptująca dla rezultatów ćwiczących, że pokazywała, że joga to nie wyścigi, cenię jej pogodę ducha i poczucie humoru. Przed zaczęciem ćwiczeń miałam duże bóle kręgosłupa, bo mam zwyrodnienie. Po prawie dwóch latach, o ile ćwiczę co najmniej 3 razy w tygodniu, nie mam żadnych dolegliwości. Tak wygląda moje doświadczenie z jogą i z Kasią.

 • Grażyna pisze:

  Na zajęcia jogi u Kasi chodzę juz prawie 2 lata.Mam 51 lat i nie wyobrazam sobie tygodnia bez tych zajęć.Kasia zawsze powtarza , że to co robię to moja joga, jeśli nie jestem w stanie wykonać jakiejś asany to wykonuje tylko tyle ile mogę . Jeśli w danym dniu mój organizm mówi „nie”, to do niczego się nie zmuszam, po prostu odpoczywam w pozycji”dziecka”. Naprawdę polecam jogę z Kasią, te zajęcia odstresowują i dodatkowo uelastyczniają całe ciało.

 • Karina pisze:

  Pierwszy raz miałam styczność z jogą. Na zajęcia przyszłam sama i na początku byłam odrobinę zestresowana, nie wiedziałam „co i jak” ,
  jednak zaraz pani Kasia zaopiekowała się mną i wszytskie moje obawy zniknęły. Podczas samych zajęć czulam się na prawdę świetnie, niesamowita atmosfera wyciszenia i spokoju pozwala chwilę odetchnąć i zregenerować siły.

  Serdecznie polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek wątpliwości. Naprawdę nie trzeba być człowiekiem gumą, żeby wykonywac ćwiczenia i czerpać pozytywną energię z tych zajęć 😉

 • Monika pisze:

  Byłam dopiero raz a już mi się podoba ,i napewno jeśli bede miec czas bede uczeszczac.

 • Dolores pisze:

  Zupełnym przypadkiem trafiłam na zajęcia jogi do KASI, mam nieciekawy okres w życiu, niesamowite jak joga mnie odstresowuje, zaczyna uczyc świadomości swojego ciała, to uczucie radości po zajeciach jest rewelacyjne, to działa…. Zachęcam wszystkich aby zrobili cos dla siebie, mnie sie to udało.

 • Justyna pisze:

  Dla mnie zajecia z jogi to dosłowny reset po całym dniu/ tygodniu codziennych zajęć i problemów.
  Forma ćwiczeń dostosowana jest do możliwości każdego uczestnika, czasami jest spokojnie, ale można też się zgrzać.
  Kondycja fizyczna na tych zajęciach ma znaczenie trzeciorzędne.

  Dlaczego warto przyjść?
  Dla Kasi – jej spokoju, luzu, profesjonalizmu, dla prowadzonej przez nią relaksacji, dla chwili dla siebie, dla nauki, że liczysz się tylko ty i mata, że porównywanie się i spinanie jest zgubne i bezsensowne.
  Szczerze polecam!

 • Anka pisze:

  Zajęcia prowadzone przez Kasię pozwalają mi odzyskiwać spokój. Jogę cenię ze względu na naturalność i płynność ruchu. Ćwiczę od 2 lat – to mój sposób na pełną regenerację.

 • R... pisze:

  Na zajęcia u Kasi na mówiła mnie mama. Brzmi absurdalnie ale tak było. Aktywnie uprawiam różnego rodzaju sporty dzięki którym nabawiłam się wielu kontuzji. Moja mama nie należy do okazów zdrowia ale po każdych zajęciach jogi wracała do domu uśmiechnięta i zrelaksowana. Sama wielokrotnie mówiła mi ze po zajęciach u Kasi widzi poprawę w swoim samopoczuciu oraz jest w stanie więcej kolo siebie zrobić. Mając taki żywy przykład dobrego wpływu jogi zapisałam się na zajęcia. Na początku czułam się jak szara myszka ale Kasia wzięła mnie pod swoje „skrzydła” i sytuacja szybko się zmieniła. Teraz nawet w najgorszy dzień bez gadania i szukania wymówek biorę mate i idę za zajęcia. Jest to dla mnie najlepsza forma regeneracji po treningach oraz czas tylko dla mnie. Z każdymi zajęciami czuje się mocniejsza i pewniejsza siebie ale w tym dobrym znaczeniu

 • Ola pisze:

  Od dawna szukałam dla siebie odpowiedniej aktywności. Joga „chodziła” po głowie. Miałam tylko jedną obawę, aby znaleźć „właściwą”, prowadzoną przez dobrego instruktora. Zaczęło się poszukiwanie i tak marketingiem szeptanym trafiłam do Kasi, nie żałuję ani przez moment. Joga to nie tylko czas dla mnie, mojego organizmu, ale przede wszystkim mojego UMYSŁU!. Wychodzę z zajęć PEŁNA OPTYMIZMU i sił!!! Kasia to nie tylko (moim zdaniem) dobry instruktor-rzemieślnik, ale przede wszystkim osoba, która mówi o oczywistych prawdach, zawsze kiedy Jej słucham, myślę sobie: no tak ! oczywiście, zaczynam wierzyć, że góry przeniosę. Joga pomaga mi odnaleźć choć na chwilę właściwe proporcje, mam nadzieję, że te chwilę będą się wydłużać wraz z „zaawansowaniem” w jodze. Na zajęciach daję radę, a nie należę do mega sprawnych, wszystko dlatego, że joga to coś więcej niż zwykłe ćwiczenia, a Kasia nam w tym bezbłędnie pomaga. POLECAM!!!

 • Julia pisze:

  Spróbowałam w życiu bardzo dużo różnych zajęć, ale bardzo długo bałam się spróbować jogę. Mam problem z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa, gdzieś w internecie przeczytałam że joga pomaga i tylko dla tego postanowiłam spróbować i teraz mogę powiedzieć ze to są najlepsze zajęcia który mi pomagają zrelaksować się jak fizycznie tak i psychicznie. Byłam bardzo zdziwiona ze Joga nie wymaga żadnych umiejętności. Bardzo polecam.

 • Kasia pisze:

  Na jogę namówiła mnie córka. Bałam się zajęć, bo mam nadwagę i nie jestem jakoś super sprawna fizycznie. Spróbowałam, jestem po 3 zajęciach. Bardzo, bardzo mi się podoba. Daję radę, to najważniejsze. Nie męczę się, odpoczywam. Z drugiej strony czuję, że przy regularnych zajęciach będę mogła coraz więcej………. Serdecznie polecam! To doskonały relaks.