Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Zajęcia

Na zajęciach chcę się dzielić z Wami moim dotychczasowym jogicznym doświadczeniem i bardzo zależy mi na tym, żeby każdy z Was odnalazł dzięki nim osobistą, prywatną jogę, która będzie pomagała Wam podnieść jakość życia na płaszczyźnie zdrowotnej, fizycznej, emocjonalnej czy też jakiejkolwiek innej.

Nade wszystko jednak chciałabym wspólnie z Wami pracować nad szeroko pojętą równowagą , bo niezależnie od tego ile mamy lat, kilogramów, pieniędzy, tytułów naukowych, smutków czy radości, wszyscy potrzebujemy zrównoważonego życia – bez kompulsywnych działań i popadania w skrajności.

Dla kogo?

Zajęcia mają charakter łagodnej praktyki asan (pozycji jogi) i są przeznaczone dla Wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, za wyjątkiem pań w ciąży, które powinny brać udział w zajęciach specjalnie dla nich dedykowanych – można w tej sprawie kontaktować się ze mną indywidualnie.

Styl

Zajęcia dryfują pomiędzy jogą w wydaniu BKS Iyengara a elementami Ashtanga Jogi w zależności od dnia oraz tego, jaka grupa pojawia się na sali. Zawsze jednak duży nacisk położony jest na koncentrację, oddech, płynność i lekkość praktyki.

Czas

Zajęcia trwają godzinę i 15 minut, z czego godzinę przeznaczamy na praktykę asan (pozycji jogi) a 15 minut na relaksację.

Jak się przygotować?

  • Dla własnego zdrowia i komfortu na zajęcia przychodzimy minimum 3 godziny po obfitym posiłku i około 2 godziny po lekkostrawnym.
  • Na zajęcia przychodzimy około 10 minut przed planowanym rozpoczęciem, żeby móc spokojnie się przygotować .
  • Przed zajęciami proszę o informację dotyczącą jakichkolwiek dolegliwości fizycznych.
  • Ćwiczymy boso w wygodnym stroju.
  • Jeśli ktoś posiada własną matę, to warto ją zabrać ze sobą. Jeśli ktoś nie posiada maty, to do dyspozycji mamy wysokiej jakości maty produkcji niemieckiej, charakteryzujące się dobrą przyczepnością oraz posiadające Certyfikat Öko Tex 100, co oznacza, że maty nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia, a proces produkcji nie zanieczyszcza środowiska. Liczba mat jest jednak ograniczona.

Pamiętamy o wyłączeniu telefonów komórkowych.