Przyjdź i poczuj się po prostu lepiej:-)

zapraszam serdecznie Kasia Baron


O mnie

Joga to moja pasja i sposób na życie, a dzielenie się tą pasją daje mi nie tylko ogromną frajdę, ale też przeświadczenie, że robię coś, dzięki czemu inni mogą zmienić w swoim życiu coś na lepsze. Ta perspektywa sprawia, że mam ogromną motywację i poczucie sensu.

Nie jestem osobą, która zna i widzi tylko i wyłącznie matę do jogi. Przez kilka lat pracowałam w międzynarodowych korporacjach w Polsce i za granicą. To bardzo cenne doświadczenie, które obecnie pomaga mi lepiej zrozumieć, w jakim stanie fizycznym i mentalnym mogą być osoby, biorące udział w moich zajęciach. Poza tym jestem też człowiekiem, który doświadczył kilku naprawdę spektakularnych traum, ale również ogromnego szczęścia i radości. Wszystkie te doświadczenia bardzo mnie wzbogaciły i sprawiły, że często podczas zajęć po prostu wyczuwam, jak czują się inni i jeśli tylko moja jogowa wiedza na to pozwala, staram się wyjść naprzeciw ich potrzebom.

Z wykształcenia jestem germanistką oraz  absolwentką Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą na kierunku Master of European Studies, o specjalizacji kulturoznawstwo.

Posiadam uprawnienia Ministerstwa Edukacji Narodowej do prowadzenia zajęć z zakresu rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha jogi nr 101/2010. Stale biorę udział w warsztatach oraz zajęciach innych nauczycieli.

Inspirują mnie tacy nauczyciele jogi jak: Tirumalai Krishnamacharya, BKS Iyengar, TKV Desikachar, dr Georg Feurestein, Mark Stephens, dr Larry Payne, David Swenson, Matthew Sanford.

© 2015 Joga Kasia Baron współpracuje z: