Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

WARSZTATY Z FIZJOTERAPEUTKĄ

BRAK MIEJSC – MOŻLIWOŚĆ WPISANIA NA LISTĘ REZERWOWĄ!

KIEDY: niedziela, 19.01.2020, godz. 9:00 – 11:30
GDZIE: Park Wodny w Tarnowskich Górach
KOSZT: dla posiadaczy karnetu “Joga Kasia Baron” 60 zł, dla pozostałych osób 80 zł
ZAPISY: Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie mailowe na info@jogakasiabaron.pl oraz wpłata bezzwrotnej zaliczki 40 zł (lub całości kwoty) na nr konta: Joga Kasia Baron  41 1140 2017 0000 4002 0823 0460 z dopiskiem “zdrowie intymne kobiet” bezpośrednio po otrzymaniu potwierdzenia o dostępności miejsca.
UWAGA! Limit miejsc. W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 20 osób.

CO TO JEST?
Zapraszamy na warsztaty poświęcone mięśniom dna miednicy oraz zdrowiu intymnemu kobiet. Podczas warsztatów poznamy/lub odświeżymy sobie najnowszą wiedzę z obszaru urologii i ginekologii kobiet oraz dowiemy się jak w praktyczny sposób lepiej o siebie zadbać. Weźmiemy pod lupę różne aktywności fizyczne i sportowe, żeby dowiedzieć się, jakie formy ruchu sprzyjają zachowaniu zdrowia intymnego kobiet, a które mu zwyczajnie szkodzą. Będziemy również mówić o dobrych i złych nawykach związanych z oddychaniem, korzystaniem z toalety, kichaniem, kaszlem a także o aktywnej pozycji siedzącej i stojącej.

DLA KOGO?
Warsztaty przeznaczone są dla kobiet, które:
– chcą w świadomy sposób dbać o swoje zdrowie i kondycję intymną
– wolą “zapobiegać niż leczyć” i chcą wyrobić sobie codzienne, zdrowe nawyki
– chcą dowiedzieć się, jaki sport i aktywność fizyczną wybrać, aby wspierać swoją fizjologię zamiast jej szkodzić
– chcą poprzez dbanie o siebie podnieść jakość swojego życia seksualnego
– chcą dowiedzieć się, jak dbać o siebie po operacjach ginekologicznych, porodzie, cesarskim cięciu
– cierpią z powodu takich dolegliwości jak wysiłkowe nietrzymanie moczu, pęcherz nadreaktywny, bolesne współżycie, obniżenie narządów rodnych, rozejście mięśnia prostego brzucha i inne i chciałyby dowiedzieć się, jak sobie pomóc

PROWADZĄCA

Agata Frej -Tomanek – mgr fizjoterapii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka licznych kursów, szkoleń, warsztatów i konferencji (m.in. “Pelvic Floor Safe – Sport bezpieczny dla kobiet”, “Rozstęp mięśnia prostego brzucha”,” Aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie”, “Kinesiology Taping w ciąży”, “Kompleksowa fizjoterapia zaburzeń seksualnych”, “Fizjoterapia Uroginekologiczna w nietrzymaniu moczu oraz obniżeniu narządów miednicy mniejszej”).