Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Anatomia w praktyce Hatha Jogi

event-www

  • KIEDY: sb 06.02.2016, godz. 9:00 – 12:30
  • GDZIE: Park Wodny w Tarnowskich Górach, ul. Obwodnica 8
  • KOSZT: 80 zł
  • KONTAKT: info@jogakasiabaron.pl lub tel. 508 796 137
  • UWAGA! LIMIT MIEJSC! O rezerwacji decyduje kolejność wpłat całości kwoty lub zaliczki w wysokości 30 zł przed moimi regularnymi zajęciami w tygodniu lub też na nr konta:
    41 1140 2017 0000 4002 0823 0460 – „warsztat jogi + nr tel”

Serdecznie zapraszam na kolejny sobotni warsztat jogi, który tym razem będzie poświęcony anatomicznym aspektom praktyki asan.

Jeśli do tej pory hasło anatomia kojarzyło Ci się z trudnymi do przebrnięcia, opasłymi podręcznikami medycznymi albo wykładami, podczas których już po 20 minutach traci się wątek z powodu nieznajomości terminologii i braku wiedzy, to ten warsztat zupełnie zmieni Twoje podejście do sprawy! Oczywiście w ciągu 3 godzin nie uda nam się zgłębić wszystkich tematów, ale te które poruszymy przekonają Cię, że anatomia jest absolutnie fascynująca i zainspirują Cię do jej dalszego zgłębiania.

DLA KOGO?

Jeśli masz więc ochotę dowiedzieć się, jak to się dzieje, że pewne grupy asan działają uspokajająco, a inne pobudzająco, dlaczego z punktu widzenia anatomii prawidłowa praca stóp jest tak istotna, czy można “rozciągać” układ nerwowy i wiele, wiele więcej, to ten warsztat jest dla Ciebie.

Warsztat będzie miał charakter wykładu połączonego z praktyką asan dot. omawianych tematów.

PROWĄDZACY:

Grzegorz Kowalski – mgr fizjoterapii na AWF w Katowicach. Dyplomowany nauczyciel jogi, wykładowca akademicki na kilku wyższych uczelniach związanych z fizjoterapią i naturoterapią. W swojej praktyce zajmuje się głównie osteopatią i mikrokinezyterapią, jak również ortopedyczną medycyną manualną. Absolwent medycyny osteopatycznej z tytułem D.O. (dyplomowany osteopata) w ESO European School of Osteopathy. Terapeuta mikrokinezyterapii OMT Kaltenborn – Evjenth Concept – ortopedycznej terapii manualnej – tytuł międzynarodowego terapeuty manualnego, terapeuta NST -techniki neurostrukturalnej integracji.

Lista dokonań i osiągnięć Grzesia jest naprawdę długa, ale to co jest dla mnie najważniejsze, to jego pasja oraz niezwykła zdolność przekazywania wiedzy w sposób przystępny i bardzo komunikatywny. Po 3 godzinach jego wykładu zamiast uczucia zmęczenia ma się wrażenie, że chciałoby się więcej, a potem wraca się do domu i zaczyna szukać wszystkich książek, które polecał 🙂