Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Charytatywne zajęcia jogi, z których dochód w całości zostanie przekazany na leczenie chorujących na mukowiscydozę Wojtka i Michała.

Charytatywne zajęcia jogi, z których dochód w całości zostanie przekazany na leczenie chorujących na mukowiscydozę Wojtka i Michała. 11 styczeń 2014, godz. 10:00 – 11:15, Park Wodny w Tarnowskich Górach

Wojtek i Michał to super chłopaki z Tarnowskich Gór, którzy z pomocą swoich rodziców naprawdę dziarsko walczą o każdy kolejny oddech. Dla nas praktykujących jogę oddech to kwestia absolutnie fundamentalna, bo skupienie na oddechu sprawia, że joga staje się czymś więcej niż tylko ćwiczeniem fizycznym. Dla wielu z nas oddech to osobisty nauczyciel, który czasem uspokaja, czasem pobudza, czasem pomaga stanąć twarzą w twarz z wewnętrznymi słabościami, a czasem umożliwia przejście przez trudne asany.

Oddech sprawia, że zadajemy pytania i że nie czujemy niepokoju, kiedy nie ma na nie natychmiastowej odpowiedzi. Oddech to równocześnie siła i delikatność zawarte w subtelnej czasoprzestrzeni pomiędzy naszym ciałem, umysłem i duchem. Oddech to też poczucie jedności z innymi ludźmi, z którymi może dzielić nas wszystko, ale zawsze będzie łączył nas wdech i wydech.

Tata Wojtka i Michała przez ok. 2 lata regularnie z nami jogował i mam cichą nadzieję, że to dodatkowy powód, by potraktować sprawę chłopaków jako naszą sprawę. Mam też nadzieję, że podczas tych zajęć uda nam się wygenerować mnóstwo pozytywnej energii, która pomoże im cieszyć się niezliczoną ilością oddechów.

SZCZEGÓŁY

  • CZAS: sobota 11.01.2014, godz. 10:00 – 11:15
  • MIEJSCE: Park Wodny w Tarnowskich Górach
  • KOSZT: 25 zł – jeśli ktoś ma możliwość i chęć, to ucieszymy się z każdej dodatkowej kwoty! Płatne na miejscu.

Uwaga: obowiązuje limit miejsc – proszę o zgłoszenie chęci udziału mailowo katarzyna.baron7@gmail.com, telefonicznie 508 796 137 lub przez facebooka. Jeśli komuś zmienią się plany i nie będzie mógł do nas dołączyć, to również proszę o informację, żeby nie blokować miejsca innym.

Szczegóły dotyczące Wojtka, Michała, ich dzielnej Mamy Kasi oraz możliwości pomocy chłopakom znajdują się na facebookowej stronie: www.facebook.com/wojtekimichal. Zachęcam do polubienia i udostępniania tego funpage’a.

DZIĘKUJĘ ZARZĄDOWI PARKU WODNEGO ZA BEZPŁATNE UDOSTĘPNIENIE SALI NA CZAS TRWANIA ZAJĘĆ.