Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Joga w Parku Miejskim w Tarnowskich Górach

Joga w Parku Miejskim w Tarnowskich Górach (polana przy placu zabaw) niedziela 20 lipca, godz. 10:00 WSTĘP WOLNY!

Serdecznie zapraszamy na jogę na świeżym powietrzu, dobe ciasto oraz pyszna kawę! Zabierzcie ze sobą matę, koc i jak zwykle dobry humor. Problemy i obniżony nastrój zostawcie na te dwie godziny gdzieś poza parkiem – dobrze im zrobi chwilowa rozłąka, a może gdzieś się zgubią, jak zostaną same:-)

W programie:

  • JOGA – taka jak zwykle – regenerująca, relaksująca, poprawiająca humor i sprawiająca, że życie zaczyna smakować na maksa:-)
  • KAWA – kawę będzie serwować Café Silesia – Gryfny Kafyj. Czy coś trzeba dodać? Jeśli ktoś jeszcze nie wie, jak smakuje najlepsza włoska kawa, to zamiast jechać do Włoch, powinien czym prędzej zjawić się na naszej imprezie. Dla wszystkich joginów pierwsza kawa gratis:-)
  • CIASTO – dostawcami ciasta jesteśmy my sami, więc jeśli ktoś ma jeszcze ochotę dorzucić od siebie jakieś wypieki, to dajcie znać lub po prostu przynieście je ze sobą. Jak ktoś nie potrafi nic upiec, to może przynieść wypieki na twarzy:-)
  • DODATKOWE ATRAKCJE – zadba o nie jedyna w swoim rodzaju firma FOX IN THE BOX. Jej prezes Mr Fox będzie zupełnie za darmo rozdawał śmiech oraz uściski. Tego nie można przegapić!:-)

DLA TYCH, KTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ PO POLSKU – KRÓTKA WERSJA ŚLĄSKOJĘZYCZNA:

Zapraszom Wos na indyjskie wygibasy na świeżym lufcie, fajny kołocz i richtich gryfny kafyj! Biercie ze sobom mata abo deka i dobry humor. Frasunki łostowcie na te dwie godziny kajś poza parkiem – może pierony kajś zniknom abo ftoś je porwie:-) Jak ftoś mo chynci, to niych przyniesie ze sobom jakieś maszkiety, ja? Co by nom stykło. A kafyj bydzie loć Cafe Silesia – richitg gryfny kafyj – piersza szolka blank za darmo.To paczcie tam jako.

Ps. A tak miyndzy nomi, to padom Wom, że ci najsam pierwsi miszczowie jogi, to pochodzili ze Ślonska i dopiero potyn pojechali do Indii, ino sie tym nie asili i bez to nikt ło tym nie wie:-)