Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Jogowe weekendy w Nieprześni 2018

facebook-event-header-template-last-2018

KIEDY: 4 – 6 maja 2018 oraz 28 – 30 września 2018
GDZIE: Nieprześnia 1, 32-700
KOSZT: 450 zł
ZAPISY: Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie mailowe na info@jogakasiabaron.pl oraz wpłata zaliczki 300zł do końca marca (wyjazd majowy) i do końca lipca (wyjazd wrześniowy) na nr konta:
Joga Kasia Baron
41 1140 2017 0000 4002 0823 0460 + podać w tytule termin wyjazdu
Zaliczka ulega zwrotowi jedynie w sytuacji, kiedy na zwolnione miejsce znajdzie się inna osoba.

ZAKWATEROWANIE
Nieprześnia 1 to uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek, jabłoniowy sad, staw i warzywniak. Znajduje się w bliskiej odległości od turystycznych atrakcji – Zamku w Wiśniczu, kopalni soli w Bochni, zabytkowych, ludowych kościołów na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej. Miejsce bardzo sprzyja mentalnemu i fizycznemu “zresetowaniu” się i regeneracji www.nieprzesnia1.com

WYŻYWIENIE
W czasie całego pobytu delektować się będziemy wegetariańską kuchnią, bazującą na lokalnych ekologicznych produktach: 3 urozmaicone posiłki podane w formie szwedzkiego stołu. Pomiędzy posiłkami owoce, ciasteczka, różne herbaty, kawa, woda.

W PROGRAMIE

  • 4 sesje jogi
  • 1 sesja medytacyjna
  • zwiedzanie lokalnych atrakcji, spacerowanie, cieszenie się kontaktem z naturą, rozmawianie lub jeśli ktoś potrzebuje to NicNieRobienie, milczenie i odpoczywanie w grupie lub też na własną rękę.

DOJAZD
We własnym zakresie. Tak jak zwykle, będę kontaktować ze sobą osoby, które nie mają jak dojechać z tymi, które mają wolne miejsce w samochodzie.