Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Międzynarodowy Dzień Jogi w Tarnowskich Górach

www. dzień jogi

GDZIE: Kemping CAMP 9, Tarnowskie Góry, ul. Ks. Renka 11F
KIEDY: niedziela, 25 czerwca 2017, godz. 10:00
WSTĘP WOLNY. UWAGA! Ze względu na fakt, że impreza będzie miała charakter zamknięty, prosimy o zgłoszenie chęci udziału na info@jogakasiabaron.pl lub tel. 508 796 137

Międzynarodowego Dzień Jogi został ustanowiony na mocy decyzji ONZ i w tym roku będzie obchodzony w całej Polsce 25 czerwca. Więcej można poczytać na www.dzien-jogi.pl

Z tej okazji razem z CAFE SILESIA oraz właścicielami kempingu CAMP9 zapraszamy serdecznie na wspólne jogowe świętowanie. Gwarantujemy: spokój, sprzyjającą jodze przyjazną atmosferę, piękne okoliczności przyrody, jogę jak również pyszną kawę 🙂 Zabierzcie ze sobą maty, dobry humor i przybywajcie. Jeśli ktoś ma ochotę przynieść ze sobą coś dobrego do kawy, to będzie nam bardzo miło.

DOJAZD: CAMP 9 znajduje się blisko parku repeckiego (jakieś 5min rowerem). Jadąc ul. Repecką w stronę parkingu na tyłach parku po ok. 1 km wjeżdżamy w ul. Witosa, po chwili skręcamy w prawo w ul. Waliski, po chwili lekko w prawo w ul. Ks. Renka. Między numerami domów 11 a 13 znajduje się wjazd (szutrowa droga), który prowadzi na miejsce.

Osoby, które przyjadą samochodem prosimy o pozostawienie samochodu przed wjazdem (można zaparkować przy ul. Renka, przy placu zabaw albo źródełku młodości) i przejście na miejsce pieszo (zajmuje to ok. 5 min). Osoby, które przyjadą rowerem, skuterem lub motorem mogą śmiało wjechać bezpośrednio na teren kempingu.