Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Międzynarodowy Dzień Jogi w Tarnowskich Górach 2019

GDZIE: Park Miejski w Tarnowskich Górach
KIEDY: niedziela, 16 czerwca 2019, godz. 10:00 – 11:00
CO BĘDZIE POTRZEBNA: mata do jogi; mogą przydać się okulary przeciwsłoneczne albo czapka z daszkiem; dobry nastrój koniecznie
WSTĘP WOLNY

Międzynarodowy Dzień Jogi to święto, które zostało ustanowione na mocy decyzji ONZ w 2014 roku jako wyraz uznania dla uniwersalnych wartości i wszechstronnych korzyści, które daje ona ludziom na całym świecie. Z tej okazji jak co roku zapraszam na plenerową jogę – tym razem do Parku Miejskiego, na polanę przy placu zabaw.

Dzień Jogi to okazja nie tylko do tego, żeby pojogwać na świeżym powietrzu, ale również do tego, żeby po jodze spędzić trochę czasu z ludźmi, których spotykamy w ciągu roku na sali i z którymi nie zawsze mamy okazję porozmawiać, bo w czasie zajęć instruktor nie pozwala 🙂 a po zajęciach nie ma czasu. W ramach świętowania Dnia Jogi mamy trzy warianty do wyboru: a)  joga pod chmurką b) joga pod chmurką + miłe, lekkie i przyjemne pogaduszki pod chmurką c) same pogaduszki pod chmurką. Jeśli ktoś miałby ochotę na któryś z tych wariantów, to wystarczy, że pojawi się tego dnia o godz. 10:00 wraz ze swoją matą do jogi.

Gdyby ktoś miał ochotę przynieść ze sobą coś dobrego do przekąszenia po zajęciach, to jogowy „szwedzki stół” będzie otwarty na Wasze propozycje – wszelkim maszkietom mówimy zdecydowane „tak!” 🙂 Impreza będzie miała jak zwykle charakter zupełnie niekomercyjny, co oznacza, że nikt nam niczego nie będzie „przy okazji” sprzedawał, a wstęp będzie bezpłatny. Niech to będzie naprawdę święto jogi oraz święto fajnych, szczerych relacji międzyludzkich, którym zajęcia jogi często dają początek.

Więcej o obchodach Międzynarodowego Dnia Jogi w Polsce na www.dzien-jogi.pl