Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Obudź zmysły na wiosnę!

Z POWODU SYTUACJI WYWOŁANEJ KORONAWIRUSEM, WARSZTATY ”OBUDŹ ZMYSŁY NA WIOSNĘ” SĄ PRZESUNIĘTE NA INNY TERMIN. WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE.

KIEDY: Niedziela 22.03.2020, godz. 9:00 – 12:00
GDZIE: Park Wodny w Tarnowskich Górach
KOSZT: 70zł dla posiadaczy karnetu “Joga Kasia Baron”, dla pozostałych osób 90zł
ZAPISY: info@jogakasiabaron.pl
UWAGA! Limit miejsc. Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie mailowe lub smsowe i wpłata zaliczki 40zł lub całości kwoty na konto:
Joga Kasia Baron 41 1140 2017 0000 4002 0823 0460 najpóźniej do śr 18.03.

Zapraszamy na orzeźwiający wiosenny poranek pełen jogi, harmonijnych dźwięków, śpiewu oraz niezwykłych zapachów. Będzie jogowo, kolorowo i pachnąco. Być może będzie śmiech, być może oczyszczające łzy – na pewno będzie wyjątkowo! A wszystko to po to, żeby na całego się zrelaksować; żeby bez żalu pożegnać zimę i wszystko to, co już nam nie służy; żeby otworzyć się na wszystkie dobre rzeczy, które mamy w sobie i wokół siebie, a o których przypomina nam wiosna.

PROGRAM

  • 9:00 – 9:30 wprowadzenie:  mini wykład o tym, jak wykorzystać potencjał terapeutyczny muzykoterapii, aromaterapii, pracy z wyobraźnią i pracy z ciałem dla utrzymania równowagi i zdrowia
  • 9:30 – 10:45 joga: bezpośrednio przed koncertem popracujemy z ciałem i oddechem, by gładko i miękko wejść w kontakt z warstwami umysłu, które kryją się „pod powierzchnią codzienności”
  • 10:45 – 11:00 przerwa
  • 11:00 – 12:00 koncert relaksacyjny

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ
Przyda się koc lub śpiwór, karimata, poduszka, opaska lub mały ręcznik na oczy, woda oraz koniecznie dobry humor 🙂

PROWADZĄCY
EON SONG:
– Marek Palka – filozof, muzyk, instruktor jogi, fascynat łączenia różnych metod pracy nad ludzkim potencjałem (muzykoterapia, aromaterapia, praca z ciałem, praca z oddechem, wykorzystanie ziół i diety, psychoterapia, joga snu, medytacja).
– Aga Palka – na co dzień grafik komputerowy i żona Marka, terapeutka Theta Healing i joginka. Aga poprzez swoją obecność doda temu wydarzeniu kobiecej energii i ciepła.