Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

POŻEGNAJ WIELBŁĄDA

KIEDY: niedziela 16.05.2021, godz. 10:00 -11;00
GDZIE:
platforma Zoom
KOSZT:
15 zł dla osób regularnie jogujących online w kwietniu/maju; 20zł dla pozostałych osób

PŁATNOŚĆ: Joga Kasia Baron 41 1140 2017 0000 4002 0823 0460 z dopiskiem „wielbłąd”
ZAPISY: przez formularz zgłoszeniowy – kliknij TUTAJ  (w razie dodatkowych pytań: info@jogakasiabaron.pl)
LINK DO ZAJĘĆ zostanie wysłany w piątek 14.05 – gdyby mail z linkiem do Ciebie nie dotarł, upomnij się proszę smsem.

Zgarbione plecy, skulone barki i wysunięta do przodu głowa nie tylko sprawiają, że nie wyglądamy za dobrze, ale mogą również wywoływać dolegliwości bólowe i złe samopoczucie, których na pierwszy rzut oka w ogóle nie skojarzylibyśmy ze złą postawą ciała (takie jak np. bóle głowy, problemy z narządami w obszarze brzucha i miednicy, problemy z kolanami itd.) Dzieję się tak między innymi dlatego, że kiedy się garbimy, klatka piersiowa zapada się, blokując przeponę i uniemożliwiając prawidłowy oddech, a to wywołuje w ciele całą reakcję łańcuchową związaną z brakiem odpowiedniego dotlenienia. Garbienie się może też negatywnie wpływać na nasz nastrój, poczucie pewności siebie oraz komunikację z innymi.

Współczesny tryb życia i pracy niestety bardzo sprzyjają garbieniu się i dlatego jeśli nie chcesz pozostać na łasce tego, co robią z Twoją sylwetką komputery, smartfony, fotele samochodowe czy wielogodzinna praca, podczas której pochylasz się nad biurkiem, pacjentem, klientem lub innym wykonywany zadaniem, to te zajęcia są dla Ciebie.

DLA KOGO?
Zajęcia są dedykowane osobom dorosłym, które chciałyby poznać proste ćwiczenia zapobiegające garbieniu się. Wcześniejsza praktyka jogi nie jest wymagana.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Na zajęciach będzie potrzebny wygodny strój do ćwiczeń, 2 piłeczki tenisowe lub piłeczki do masażu oraz mały koc polarowy lub duży ręcznik kąpielowy.