Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Warsztaty jogi z Marią Czubałą

KIEDY: sobota, 13.11.2021, godz. 11:00 – 13:00
GDZIE: aula w „Sorbonie” (Wieloprofilowy Zespół Szkół, ul. Sienkiewicza 6, Tarnowskie Góry)
KOSZT: do wyboru jest jedna z dwóch opcji
opcja I za 80zł: same warsztaty

– opcja II za 100zł: warsztaty + książka z zestawami ćwiczeń ułożonymi przez Marię Czubałę (więcej o książce TUTAJ)
ZAPISY: warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie mailowe na info@jogakasiabaron.pl oraz wpłata bezzwrotnej zaliczki 50 zł (lub całości kwoty) na nr konta: Joga Kasia Baron  41 1140 2017 0000 4002 0823 0460 z dopiskiem “warsztaty z Marią Czubałą” bezpośrednio po otrzymaniu potwierdzenia o dostępności miejsca

Zapraszamy na warsztaty jogi terapeutycznej z Marią Czubałą. W programie łagodna praktyka asan mająca na celu podniesienie poziomu energii i wzmocnienie układu odpornościowego. Warsztaty są adresowana do osób na każdym poziomie zaawansowanie w praktyce jogi – również dla początkujących.

PROWADZĄCA
Maria Czubała – dyplomowana nauczycielka hatha jogi. Swoją praktykę pogłębiała m.in w Instytucie Iyengara w Indiach, na kursach Faeqa Biria we Francji oraz warsztatach Rity Keller. Specjalizuje się w jodze terapeutycznej. Od prawie 20 lat prowadzi zajęcia dla osób po nowotworach i urazach narządów ruchu. Pracuje z aktorami, sportowcami, muzykami. Prowadzi regularne zajęcia specjalistyczne dla kobiet z zaburzeniami funkcjonowania układu hormonalnego. Mocno związana z krakowskim Centrum Psychoonkologii przy stowarzyszeniu UNICORN. Współautorka publikacji “Ćwiczenia psychofizyczne dla pacjentów onkologicznych inspirowane systemem hatha jogi”.