Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Warsztaty z Marią Czubałą

KIEDY: niedziela, 10.11.2019, godz. 9:00 – 12:00
GDZIE: Park Wodny w Tarnowskich Górach
KOSZT: dla posiadaczy karnetu “Joga Kasia Baron” 100 zł, dla pozostałych osób 130 zł
ZAPISY: Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie mailowe na info@jogakasiabaron.pl oraz wpłata bezzwrotnej zaliczki 50 zł (lub całości kwoty) na nr konta: Joga Kasia Baron  41 1140 2017 0000 4002 0823 0460 z dopiskiem “warsztaty z Marysią” bezpośrednio po otrzymaniu potwierdzenia o dostępności miejsca.

Zapraszamy na warsztaty jogi terapeutycznej z Marią Czubałą, współautorką publikacji “Ćwiczenia psychofizyczne dla pacjentów onkologicznych inspirowane systemem hatha jogi”. W programie łagodna praktyka asan mająca na celu podniesienie poziomu energii i wzmocnienie układu odpornościowego.

Informujemy również, że dzień wcześniej, tj. w sobotę 09.11.2019 o godz. 18:00 w Bibliotece Miejskiej w TG, ul. Zamkowa 5 odbędzie się spotkanie autorskie z Marysią oraz współtwórcami w/w publikacji. Wstęp na spotkanie jest wolny. Na spotkanie nie trzeba się wcześniej zapisywać.

DLA KOGO?
Dla osób na każdym poziomie zaawansowanie w praktyce jogi – również dla początkujących.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ?
Na warsztaty prosimy przynieść koc – najlepiej taki z rodzaju twardszych, ale może też być zwykły “mięczak”:-)

PROWADZĄCA
Maria Czubała – dyplomowana nauczycielka hatha jogi. Swoją praktykę pogłębiała m.in w Instytucie Iyengara w Indiach, na kursach Faeqa Biria we Francji oraz warsztatach Rity Keller. Specjalizuje się w jodze terapeutycznej. Od ponad 15 lat prowadzi zajęcia dla osób po nowotworach i urazach narządów ruchu. Pracuje z aktorami, sportowcami, muzykami. Prowadzi regularne zajęcia specjalistyczne dla kobiet z zaburzeniami funkcjonowania układu hormonalnego. Mocno związana z krakowskim Centrum Psychoonkologii przy stowarzyszeniu UNICORN.