Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Weekend z jogą w Etnochacie

etnochata

KIEDY: 16 – 18.06.2017
GDZIE: Etnochata Topolej, ul. Wiejska 22 A, 43-440 Goleszów
KOSZT: 450 zł
UWAGA! Limit miejsc. Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie mailowe na info@jogakasiabaron.pl lub telefoniczne 508 796 137 oraz wpłata całości kwoty lub zaliczki 200zł do końca kwietnia na konto: 41 1140 2017 0000 4002 0823 0460 z dopiskiem „Etnochata + Twój nr tel”

ZAKWATEROWANIE
Etnochata to miejsce położone obok Ustronia i prowadzone z ogromną pasją przez małżeństwo podróżników i etnologów. Wyjątkowy wystrój i atmosfera, jak również liczne imprezy kulturalne, turnusy jogowe, medytacyjne itp. sprawiają, że miejsce to tętni życiem i przyciąga gości z całej Polski. Do naszej dyspozycji będą oryginalnie urządzone pokoje dwu i trzyosobowe z łazienkami, jadalnia, przestronna sala do ćwiczeń oraz ogród.

WYŻYWIENIE
Przez cały pobyt delektować się będziemy wegetariańską kuchnią, bazującą na lokalnych ekologicznych produktach. W razie potrzeby kucharz może przygotować jedzenie również dla osób będących na diecie bezglutenowej (prośba o zaznaczenie tego przy zgłoszeniu). Posiłki będą podzielone na śniadanie i obiadokolację. Pomiędzy posiłkami będzie można skorzystać (już we własnym zakresie) z baru oferującego domowe wypieki i świeżo wyciskane soki.

W PROGRAMIE

  • w sumie 4 sesje jogi (1 w piątek, 2 w sobotę  i 1 w niedzielę)
  • kąpiel w dźwiękach mis tybetańskich i gongu (w sobotę wieczorem)
  • zwiedzanie lokalnych atrakcji, spacerowanie, cieszenie się kontaktem z naturą, rozmawianie lub jeśli ktoś potrzebuje to NicNieRobienie, milczenie i odpoczywanie w grupie lub też na własną rękę.

DOJAZD
We własnym zakresie; tak jak miało to miejsce przy okazji ostatniego wyjazdu, będę kontaktować ze sobą osoby, które nie mają jak dojechać z tymi, które mają wolne miejsce w samochodzie.