Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Wrześniowy weekend z jogą w Nieprześni

nieprześnia

KIEDY: 29.09 – 01.10.2017
GDZIE: Nieprześnia 1
KOSZT: 450 zł
UWAGA! Limit miejsc. Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie mailowe na info@jogakasiabaron.pl lub telefoniczne 508 796 137.

ZAKWATEROWANIE
Nieprześnia 1 to uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek, jabłoniowy sad, staw i warzywniak. Znajduje się w bliskiej odległości od turystycznych atrakcji – Zamku w Wiśniczu, kopalni soli w Bochni, zabytkowych, ludowych kościołów na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej. Miejsce bardzo sprzyja mentalnemu i fizycznemu “zresetowaniu” się i regeneracji www.nieprzesnia1.com

WYŻYWIENIE
W czasie całego pobytu delektować się będziemy wegetariańską kuchnią, bazującą na lokalnych ekologicznych produktach: 3 urozmaicone posiłki podane w formie szwedzkiego stołu. Pomiędzy posiłkami owoce, ciasteczka, różne herbaty, kawa, woda.

W PROGRAMIE

  • 4 sesje jogi (1 w piątek, 2 w sobotę  i 1 w niedzielę) w tym jedna sesja z Marysią Czubałą
  • 2 sesje medytacyjne
  • zwiedzanie lokalnych atrakcji, spacerowanie, cieszenie się kontaktem z naturą, rozmawianie lub jeśli ktoś potrzebuje to NicNieRobienie, milczenie i odpoczywanie w grupie lub też na własną rękę.

DOJAZD
We własnym zakresie. Tak jak zwykle, będę kontaktować ze sobą osoby, które nie mają jak dojechać z tymi, które mają wolne miejsce w samochodzie.