Joga Kasia Baron

Przyjdź, spróbuj i poczuj się
po prostu lepiej!

Joga Kasia Baron

Warsztaty z Sue Pennington

website-event-2018-sue

KIEDY: niedziela 27.01.2019, godz. 9:00 -13:00
GDZIE:
Park Wodny w Tarnowskich Górach, ul. Obwodnica 8
KOSZT:
150zł dla posiadaczy karnetu „Joga Kasia Baron”, 180zł dla pozostałych osób
ZAPISY:
info@jogakasiabaron.pl lub tel. 508 796 137
Warsztaty będą w całości tłumaczone na język polski.

Podczas warsztatów skupimy się na wzmacnianiu, rozluźnianiu i uelastycznianiu dolnych pleców, a także na tym, jak pomóc sobie praktyką asan, gdy nasze plecy są osłabione lub gdy odczuwamy ból. Będziemy poruszali temat przygotowania dolnych pleców do bezpiecznego wchodzenia w bardziej zaawansowane wygięcia do tyłu. Spojrzymy również na obszar dolnych pleców z punktu widzenia medycyny chińskiej, omawiając jak nerki wpływają na zachowanie homeostazy w organizmie oraz jak można o nie zadbać.

PROWADZĄCA
Sue Pennington – instruktorka jogi z ponad 34-letnim doświadczeniem w nauczaniu, sama praktykuje od 1978 roku. Jej nauczanie charakteryzuje skupienie, uważne eksplorowanie zarówno swoich aktualnych możliwości jak i NIEmożliwości oraz delikatne łączenie oddechu z ruchem. Stosuje bardzo łagodne korekty i jest przekonana, że współczucie względem siebie samego, dyscyplina oraz zdolność do odpuszczania bardziej pogłębiają praktykę niż mocne “dociskanie”, ból i wywieranie wewnętrznej presji. Obok praktyki asan bardzo ważna jest dla niej teoria i filozofia jogi, które dostarczają jej nieustannej inspiracji i są doskonałym narzędziem wspierającym ją w codziennym życiu. Na jej styl nauczania wpływ miało wielu nauczycieli, ale za najważniejszych uważa:
CHRISA LAWTONA praktykującego w nurcie BKS Iyengara – uczyła się u niego przez 23 lata
DANNYEGO PARADISE, który wprowadził ją w nurt asztanga winjasa jogi – w jego warsztatach bierze udział regularnie raz w roku od 1991
B.N.S. IYENGARA, u którego miała zaszczyt uczyć się na indywidualnych sesjach podczas pięciokrotnego pobytu w Indiach
– Ponadto jej największymi nauczycielami niezmiennie pozostają osoby, które uczęszczają na jej zajęcia i warsztaty.

Poza uczeniem jogi Sue zajmuje się naturoterapią i akupunkturą. Prywatnie jest osobą bardzo ciepła, serdeczną, niezwykle skromną. Ponieważ dla niektórych będzie to miało znaczenie, to może warto wspomnieć, że zdjęć Sue nie znajdziemy ani na FB, ani w internecie – w tych kwestiach Sue jest prawdziwym rebeliantem 🙂 Mimo to od ponad 34 lat jej zajęcia cieszą się niezmienną popularnością, którą Sue zawdzięcza po prostu swojej wiedzy, entuzjazmowi i autentyczności. Więcej na www.suepennington.com

UWAGA! Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne oraz wpłata najpóźniej do 15 stycznia bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100zł na konto: Joga Kasia Baron 41 1140 2017 0000 4002 0823 0460. W tytule przelewu prosimy o wpisanie: “warsztaty z Sue” oraz podanie swojego nr telefonu.